Grafika priamo súvisí aj s úspechom pri priamom predaji. Kvalitne vypracovaný dizajn výrobku s perfektne vyhotoveným obalom je polovičným úspechom na trhu.
Pekne zabalený výrobok kúpime oveľa radšej, ako výrobok s nevýrazným dizajnom. Dobrá grafika = vyššie zisky.

 

V rámci grafiky Vám ponúkame nasledovné služby:

  • offline grafické práce (plagáty, letáky, vizitky, katalógy, brožúry, tlačoviny)
  • prepress, press, postpress služby
  • grafické práce – branding, rebranding

 

Digitálna tlač je tlač, ktorá umožňuje bez ďalších medzikrokov vytvoriť tlačoviny už od jedného kusu priamo z počítača. Počítač je spojený s digitálnou tlačiarňou a medzi súborom v počítači a vytlačeným dokumentom nie je žiadny polotovar, ako je film alebo tlačová doska.

Medzi najväčšie výhody patrí rýchlosť, široká škála potláčaných materiálov a nízka cena pri malom množstve. Ďalšou výhodou, ktorú veľmi ocenia zákazníci, je variabilita a možnosť personifikácie výtlačkov. Samozrejme aj digitálna tlač má svoje hranice a tou hranicou je veľké množstvo a nemožnosť tlačiť v priamych a metalických farbách.

Približne od 300-500ks vyššie sú už náklady neporovnateľne vyššie, ako u ofsetovej tlače. Vhodné sú zákazky pre tlač letákov, plagátov,vizitiek, jednoduchých katalógov. Pri digitálnej tlači sú ceny za kus fixné a je jedno aký náklad sa tlačí. Pri konečnej cene produktu je rozhodujúcim faktorom náklad.

Ofsetová tlač je kvalitnejšia, ale cenu pri menších množstvách (500-2.000ks) ovplyvňujú fixné náklady na prípravu a rozbehnutie tlače. Ofsetová tlač sa vo všeobecnosti oplatí pri väčších formátoch, ako je A3 a pri náklade niekoľko sto kusov vyššie.

    Súhlasím so spracovaním osobných údajov (prečítať ochranu osobných údajov)

    Naše práce